Investech Sp. z o.o. działa na rynku dostarczania produktów oraz usług w zakresie rozwiązań ochrony obiektów przed przepięciami i zabezpieczeń przed skutkami wyładowań atmosferycznych oraz rozwiązań z zakresu elektroenergetyki dla sektorów branżowych.


Od kilkunastu lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań zabezpieczeń i ochrony przed przepięciami obiektów operatorów telekomunikacyjnych m.in. operatorów sieci telefonii komórkowej, operatorów systemów teleinformatycznych i dedykowanych obiektów Data Center, automatyki przemysłowej, a także obiektów energetyki zawodowej oraz specjalnego przeznaczenia.

Spółka będąc liderem w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań technicznych realizuje projekty o zasięgu ogólnopolskim.

Investech Sp z o.o. to specjalizowany dostawca z zakresu prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. W zakresie tych rozwiązań nasi klienci między innymi z sektora radiotelekomunikacyjnego i operatorskiego stawiają naszą firmę jako wiodącego i rzetelnego dostawcę.

W zakresie ochrony odgromowej i zabezpieczeń przed przepięciami Investech Sp. z o.o od wielu lat jest sprawdzonym partnerem handlowym oraz specjalizowanym dystrybutorem DEHN + SÖHNE, światowego lidera, dostarczającego najwyżej jakości produkty zapewniające ochronę i bezpieczeństwo.

Investech Sp. z o.o. to profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem branżowym i bazą wiedzy. Tworzą go eksperci wyspecjalizowani w dziedzinie dostarczania rozwiązań do zabezpieczania i ochrony obiektów przed przepięciami, skutkami wyładowań atmosferycznych oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia.


Cechuje nas rzetelność, elastyczność oraz umiejętność dostosowywania własnych możliwości do indywidualnych potrzeb klienta.